Grčka nogometna liga

Petrić dvostruki strijelac, Pranjić asistent u pobjedi Panathinaikosa

Panathinaikos je s 4:2 slavio na domaćem terenu protiv Panetolikosa, a odličnu je partiju upisao hrvatski napadač Mladen Petrić koji je postigao dva pogotka.

Zanimljivo je da su u prvih 16 minuta igre pala čak četiri pogotka. Villafanez je već u drugoj minuti doveo goste u vodstvo, a Abeid je izjednačio četiri minute kasnije. U 11. je minuti Petrić postigao svoj prvi pogodak večeri. Nakon asistencije Klonaridisa je zabio za 2:1. Nije slavlje trajalo dugo jer su gosti u 16. minuti poništili prednost pogotkom Markovskog.

Nakon asistencije Pranjića, Petrić je postigao i svoj drugi pogodak, a dogodilo se to u 51. minuti igre. Konačnih 4:2 je u sudačkoj nadoknadi postavio Abeid.

Mladen Petrić je igrao do 76. minute, dok je Danijel Pranjić odradio čitav susret.