Nogomet, Primera

Primera: Atleticu samo bod protiv Almerije

Kompletirano je 9. kolo španjolskog nogometnog prvenstva. U posljednje dvije odigrane utakmice Atletico je kao domaćin remizirao s Almerijom 1-1, dok je Athletic Bilbao također kod kuće s uvjerljivih 3-0 pobijedio Getafe.

U susretu protiv 16-plasirane Almerije igranom na Vicente Calderonu navijači Atletica očekivali su tri boda, ali do njih domaći igrači nisu došli iako su bili na pravom putu nakon vodećeg gola Sergija Agüera iz 33. minute.

Pablo Piatti zabio je u posljednjim trenucima prvog poluvremena za, pokazalo se, konačnih 1-1.

Athletic Bilbao je na svom San Mamesu došao do četvrte pobjede sezone (treće domaće) golovima Andonija Iraole, Mikela San Josea (iz jedanaesterca) i Igora Gabilonda. S tri nova osvojena boda prestigao je baskijski klub Getafe na ljestvici i skočio do osmog mjesta

Primera, 9. kolo:

Atletico Madrid – Almeria 1-1 (Agüero 33 / Piatti 45)

Athletic Bilbao – Getafe 3-0 (Iraola 6, Jose 12-11m, Gabilondo 83)

Deportivo La Coruna – Espanyol 3-0 (Adrian 28, Lopo 76, Colotto 87)

Malaga – Real Sociedad 1-2 (Juanmi 77 / Griezmann 43, Llorente 55)

Racing Santander – Osasuna 4-1 (Bakircioglü 27, Rosenberg 35, 62, Torrejon 85 / Nekounam 59-11m)

Sporting Gijon – Villarreal 1-1 (Gimenez 69-11m / Rossi 90+2-11m)

Dodavanje novih komentara je onemogućeno.