Nogomet, Premiership

Žestok sukob trenera i kapetana Cityja

Na poluvremenu nedjeljne utakmice 7. kola Premiershipa između Manchester Cityja i Newcastlea na Gradskom stadionu u Manchesteru odigravala se žestoka svađa u svlačionici "građana".

Glavni protagonisti bili su menadžer Roberto Mancini i kapetan Carlos Tevez, piše Daily Mail.

Navodno je verbalni sukob skoro eskalirao i fizičkim obračunom, no, šakački su obračun ipak uspjeli spriječiti ostali igrači Cityja.

Mancini je na poluvremenu počeo prigovarati svojim igračima da ne igraju kako je on zamislio, na što mu je Tevez rekao da je taktika postavljena predefenzivno. Potom je Mancini Tevezu opsovao majku iskazujući svoj autoritet, a omaleni argentinski napadač se u naletu bijesa unio talijanskom menadžeru u lice.

Mancini je nakon svađe odustao od davanja daljnjih uputa svojim igračima, te je odjurio iz svlačionice, a na kraju je sve ispalo dobro po domaćina budući su slavili pobjedu 2-1.

Inače, Mancini je Teveza povukao iz igre u 86. minuti, a prilikom izlaska s travnjaka pružili su si ruke. "Ratna sjekira" očito je ipak zakopana.