Odbojka, 1-B liga

Pobjeda odbojkaša Zadra u Rovinju, poraz Gorana u Opatiji

Bibinjci bez šansi u Opatiji

Odbojkaši OK Zadar upisali su vrijednu pobjedu na gostovanju u Rovinju gdje su u neizvjesnoj utakmici 17. kola 1-B HOL s 2-3 (20-25, 19-25, 25-18, 25-14,13-15) ) svladali domaćina MOK Rovinj.

Nakon vodstva 2-0 u setovima činilo da će Zadrani lako upisati nove bodove kako bi zadržali priključak vrhu ljestvice, međutim domaći se nisu predavali i furioznim trećim i četvrtim setom vraćaju se u utakmicu. Igrači trenera Masnova ipak su u petom setu pronašli koncentraciju i mirnoću te su bodovi na koncu zasluženo otputovali u Zadar.

Odbojkaši Bibinja poraženi su sa glatkih 3-0 (25-18, 25-16, 25-22) u Opatiji u utakmici koja je od početka vodila samo u jednom smjeru. Najveći otpor igrači trenera Jelića pružili su u trećem setu, ali ni to nije bilo dovoljno za više od 0-3.

Odbojkaši OK Zadar trenutačno su treći na ljestvici, dok su Bibinjci  na sedmom mjestu.

U 18. kolu odbojkaši Zadra dočekuju Valpovku, utakmica se igra u nedjelju 7. ožujka s početkom u 16 sati u dvorani na Banini, dok Goran dočekuje vukovarski Zrinski, a termin utakmice još nije određen.