Nogomet, Premiership

Ocjene: Kranjčar dobar, Ćorluka slab

Kranjčar je odigrao svih devedeset minuta u domaćoj pobjedi Portsmoutha protiv Aston Ville

Engleski mediji složno su ocijenili igru Nike Kranjčara dobrom, a onu Vedrana Ćorluke slabom u utakmicama 30. kola Premiershipa.

Kranjčar je odigrao svih devedeset minuta u domaćoj pobjedi Portsmoutha protiv Aston Ville 2-0. Od Suna je ocijenjen solidnom šesticom, dok je najbolji igračem utakmice proglašen vratar David James, koji je dobio sedmicu.

Slično su Kranjčarovu igru ocijenili i novinari iz Timesa i Sky Sportsa. Prema njihovom sudu, hrvatski je reprezentativac odigrao za sedam, dok je vratar James bio najbolji s igrom za devet.

Vedran Ćorluka je odigrao cijelu utakmicu za Manchester City u domaćoj pobjedi protiv Tottenhama 2-1 i dobio je najlošije ocjene od svih igrača svoje momčadi. Hrvatski reprezentativac bio je sukrivac vodećeg gola Tottenhama u 32. minuti utakmice.

Ćorluka je od novinara Timesa i Suna ocijenjen s četiri, dok je Sky Sports njegovu igru vrednovao peticom. Najboljim igračem Cityja jednoglasno je proglašen strijelac pobjedničkog pogotka Nigerijac Nedum Onouha.