Nogomet, Liga prvaka

Barcelona i Juventus bez pobjeda

FC Barcelona

U skupini D obje utakmice su završile bez pobjednika. Olympiacos i Barcelona su odigrali 0-0, a Sporting i Juventus 1-1

Barca je u Pireju dominirala, ali nije uspjela slomiti grčki zid. Ivan Rakitić je za Barcu igrao od 62. minute. Zanimljivo, Olympiacos je od 15 domaćih utakmica protiv španjolskih klubova samo dva puta poražen.

U drugom susretu također nije bilo pobjednika. Sporting je u Lisabonu poveo u 20. minuti golom Brune Cesara, a izjednačio je Gonzalo Higuain u 79. minuti. Sjajni argentinski napadač se mogao upisati među strijelce i u 69. minuti, no Rui Patricio je sjajno reagirao. Mario Mandžukić je igrao cijeli susret, dok se Marko Pjaca još nije posve oporavio.

Na ljestvici vodi Barca s 10 bodova ispred Juventusa (7), Sportinga (4) i Olympiakosa (1).