nogomet, le championnat

Santini promašio jedanaesterac u remiju Caena i Nice

SM Caen

Nica je povela u 40. minuti pogotkom Pierrea Leesa Meloua, a Santini je u 67. minuti imao prigodu izjednačiti iz kaznenog udarca. Nažalot, Zadranin je loše pucao, a gostujući vratar Walter Benitez pročitao je njegovu namjeru i obranio udarac.

Caen je do izjednačenja došao tek u sudačkoj nadoknadi pogotkom Ronnyja Rodelina.

Nakon trinaest odigranih kola, Santinijev Caen nalazi se na vrlo dobrom 6. mjestu prvenstvene ljestvice, dok je Nica tek 16.

Osim Santinija, danas je u akciji bio još jedan zadarski napadač. Stipe Perica odigrao je svih 90 minuta u domaćem porazu (0-1) Udinesea protiv Cagliarija, a pritom je upisao jedan udarac izvan okvira gostujućeg gola. Udinese se trenutno nalazi na 14. mjestu prvenstvene ljestvice.