Košarka, NBA liga

Indiana s odličnim Bogdanovićem slavila protiv Atlante, porazi Orlanda i Phoenixa

Facebook / Indiana Pacers

VIDEO: Bojan Bogdanović je odigrao dobru utakmicu za svoje Indiana Pacerse koji su slavili protiv Atlanta Hawksa, a Mario Hezonja i Dragan Bender su ostvarili solidan učinak u porazima Orlando Magica i Phoenix Sunsa

Indiana Pacersi su sa 105-95 pobijedili Atlanta Hawkse na njihovom terenu. Utakmica je bila cijelo večer izvan dosega Atlante jer su Pacers dobili prve tri četvrtine i na početku zadnje imali sedam razlike.

Victor Oladipo, koji je bio najbolji strijelac utakmice, zabio je tricu nešto manje od šest minuta prije kraja za vodstvo Indiane od 15 koševa.

Bojan Bogdanović je u 33 minute na terenu zabio 19 koševa (šut iz igre 8/14, trice 1/5), uz jedan skok i dvije ukradene lopte. Myles Turner je dodao 20 koševa za Pacerse.

Orlando Magic Marija Hezonje su izgubili od Chicago Bullsa s 94-112, a hrvatski je košarkaš odigrao još jednu solidnu utakmicu. U 24 minute koliko je igrao zabio je 12 koševa (šut iz igre 5/10, 1/4) i ugrabio je dva skoka.

Orlandu je ovo šesti uzastopni poraz,  a sinoć ni u jednom trenutku nisu vodili i najveći zaostatak za Chicagom iznosio je 30 koševa.

Nikola Vučević je bio najučinkovitiji kod Orlanda, zabio je 18 koševa i ugrabio deset skokova, a Elfrid Payton je ubacio 14 koševa uz osam asistencija i šest skokova.

Bullse je predvodio Denzel Valentine sa 16 pogodaka, dok su Kris Dunn i Nikola Mirotić ubacili svaki po 15 koševa.

Los Angeles Clippers su sa 108-95 svladali Phoenix Sunse Dragana Bendera.

Clippers su odigrali odličnu obranu, ograničili su Sunse na šut iz igre na 36 posto i pogodili su samo osam trica iz 35 pokušaja.

Najbolji strijelac Sunsa bio je TJ Warren koji je utakmicu završio s 22 pogotka. Bender je odigrao 22 minute i zabio je osam koševa (šut iz igre 3/7, trice 2/5).

Najbolji kod Clippersa bili su Austin Rivers s 21 pogotkom i Lou Williams s 18.

Golden State Warriors - Memphis Grizzlies 97 - 84
LA Clippers - Phoenix Suns 108 - 95
Dallas Mavericks - Detroit Pistons 110 - 93
Atlanta Hawks - Indiana Pacers 95 - 105
Boston Celtics - Miami Heat 89 - 90
Brooklyn Nets - Sacramento Kings 99 - 104
Portland Trail Blazers- San Antonio Spurs 91 - 93
Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves 104 - 112