Košarka, Kup Krešimira Ćosića

Kup Krešimira Ćosića: Cedevita rutinski preko Jazina osigurala četvrtfinale

KK Cedevita

Košarkaši Cedevite rutinski su večeras u dvorani Doma Sportova u utakmici osmine finala Kupa Krešimir Ćosić, porazili momčad Jazina Arbanasi rezultatom 118-79.

Bila je to jednostrana utakmica, u kojoj je pitanje pobjednika bilo poznato i prije početka utakmice, pogotovo što su Zadrani domaćinstvo ove utakmice na kraju prepustili Zagrebčanima.

Cedevita je nakon prve četvrtine utakmice držala prednost 32-16, koja je do isteka prvog poluvremena narasla na okruglih trideset koševa razlike, 58-28.

Drugi dio utakmice bilo je puko odrađivanje posla, pri čemu su treneri dali minutažu skoro svim igračima. Cedevitu je do pobjede vodio Nik Slavica s 28 koševa, Musa je dodao 26.

Za Jazine su Anđelo Ivanov i De Woods ubacili 16 koševa, Marin Zrnić je dodao 13.

KK Cedevita - KK Jazine Arbanasi 118-79 (16-32, 12-26, 22-26, 29-34)

KK Cedevita: Katić 8, Žganec 4, Perković 7, Musa 26, Nichols 11, Markota 2, Stipanović 8, Slavica 28, Bajo 6, Cherry 6, Murphy 12

KK Jazine Arbanasi: Zrnić 13, Fodor 8, Bučaj 8, De Woods 16, Sarajlija 11, Kaštropil, Ivanov 16, Škara 2, Stanović 5, Kovačević