nogomet, primera

Modrić i Real sve dalje od prvog mjesta

Angel Rivero/UESyndication/PIXSELL

U pretposljednjoj utakmici 18. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je u nedjelju u gostima kod Celte odigrao 2-2

Igračima Reala dobro bi došla pobjeda nakon što su uoči Božića izgubili od Barcelone 0-3, ali opet su kiksali. Krenulo je loše po "kraljeve", jer je Celta povela u 33. minuti iz kontranapada kojeg je lijepim lobom s 18 metara u pogodak pretvorio Daniel Wass.

Vodstvo domaćina kratko je trajalo, već u 36. minuti Gareth Bale, nakon dubinskog dodavanja Kroosa, uspio je poravnati na 1-1. Dvije minute kasnije još jedan pogodak Balea, a ovaj puta asistent je bio Isco.

Mogla je Celta izjednačiti u 72. minuti. Iago Aspas izborio je penal i odlučio ga je sam izvesti, ali vratar Reala Keylor Navas uspio je obraniti njegov udarac.

Na sreću domaćina to im se nije osvetilo, jer je Maxi Gomez u 82. minuti pogodio za konačnih 2-2

Luka Modrić odigrao je 76. minuta za Real, dok je Mateo Kovačić ušao u igru 77. minuti.