Nogomet, Ligue 1

Santini izborio i realizirao kazneni udarac u pobjedi Caena kod Bordeauxa

SM Caen

Santini je izborio jedanaesterac iz kojeg je zabio sedmi gol u dresu Caena i drugi puta u sezoni presudio Bordeauxu

Zadranin Ivan Santini ponovno je bio strijelac za svoj Caen, koji je do 2:0 pobjede kod Bordeauxa došao u posljednjim minutama utakmice.

Kako prenosi Goal.com, sve bitno događalo se u zadnjih desetak minuta.

Prvo je u 87. minuti Baysse skrivio penal odgurnuvši na petercu upravo hrvatskog napadača koji je zatim, u 88. minuti, uspješno realizirao izboreni jedanaesterac i došao do brojke od sedam ligaških pogodaka.

Tu nije bio kraj uzbuđenjima u završnici jer u 90+4. minuti zabija Rodelin i time postavlja konačan rezultat kojim se Caen probio na devetu poziciju Ligue 1.

Zanimljivo, Santini je i u prvom ovosezonskom srazu presudio Bordeauxu kojem je u studenom zabio jedini gol u 1:0 pobjedi.

U drugom susretu igranom od 19 sati, Marseille je s 2:0 bio bolji od Strasbourga. Golove su postigli N'Jie u 79. i Payet u 87. minuti.