Košarka, NBA liga

Westbrook postigao 46 koševa u pobjedi Oklahoma Cityja

Twitter / @okcthunder

Oklahoma City je kod kuće sa 121-112 bila bolja od Washington Wizardsa, što im je šesta uzastopna pobjeda, a do pobjede ih je predvodio Russell Westbrook s 46 koševa.

Paul George je ubacio 18 koševa, a Steven Adams 12 uz 10 skokova. Thunder je imao šut iz igre 52 posto.

Kod Washingtona najbolji je bio Bradley Beal koji je utakmicu završio s 41 pogotkom, dok je  Markieff Morris dodao 20.

Golden State Warriors su također na svom terenu sa 126-113 pobijedili Minnesota Timberwolvese, a Kevin Durant je upisao triple-double s 28 pogodaka, 11 asistencija i deset skokova. Stephen Curry i Klay Thompson su dodali svaki po 25 koševa.

Golden State je na utakmici pogodio 21 tricu, najviše ove sezone.

Karl-Anthony Towns je bio najbolji strijelac Minnesota s 31 pogotkom i 11 skokova, a Jamal Crawford je postigao 21 pogodak.¸

Domaću pobjedu su upisali i Denver Nuggets koji su sa 130-118 svladali New York Knickse.

Gary Harris je zabio 23 koša, a Trey Lyles 21 za Denver kojima je ovo deseta uzastopna pobjeda nad New Yorkom u Denveru.

Kristaps Porzingis, koji se vratio na teren nakon što je propustio jednu utakmicu zbog ozljede koljena, i Michael Beasley su svaki zabili po 21 koš za Knickse.

Jedinu pobjedu u gostima ostvarili su Sacramento Kings koji su u Miamiju slavili protiv Heata s 89-88 zahvaljujući zakucavanju De’Aarona Foxa tri sekunde prije kraja.

Kings su uspjeli nadoknaditi zaostatak od 12 koševa u zadnjoj četvrtini, nadigrali su Heat sa 17-4 u zadnjih 5:46 minuta i pobijedili u Miamiju prvi put nakon 2001.

Buddy Hield je zabio 24 koša za Sacramento, Fox je ubacio 14, a Bogdan Bogdanović 11.

Goran Dragić je bio najučinkovitiji kod Miamija s 23 koša, a Wayne Ellington je dodao 20.