atletika

Brončana medalja Paole Borović na Prvenstvu Balkana!

Dalibor Urukalovic/PIXSELL

Jučer je u Istanbulu održano dvoransko seniorsko Prvenstvo Balkana na kojem su hrvatski atletičari i atletičarke osvojili ukupno sedam medalja, od toga dvije zlatne, dvije srebrne i tri brončane što ih u svrstalo na peto mjesto zemalja koje su osvajale medalje na ovom Prvenstvu

Među osvajačima medalja bila je i zadarska atletičarka Paola Borović koja se u disciplini troskok, s rezultatom 13.43 m, okitila brončanim odličjem.

Naslove prvaka Balkana osvojili su Ana Šimić u skoku u vis sa svojim najboljim rezultatom sezone 1,92 m i Ivan Horvat u skoku s motkom koji je također skočio svoj najbolji rezultat sezone 5,55 m.

Sljedeći izazov za Paolu biti će dvoransko Prvenstvo Hrvatske koje će se održati u novootvorenoj zagrebačkoj atletskoj dvorani.