nogomet, primera

Real bez Modrića slavio u golijadi protiv Betisa

Real Madrid CF

U dvoboju 24. kola Primere Real Madrid je u pravoj golijadi slavio protiv Betisa u Sevilli s 5-3

Real je poveo već u 11. minuti nakon udarca Ronalda kojeg je obranio vratar Alan,ali odbijenu loptu Marco Asensio šalje glavom u mrežu. Betis je potom u samo tri minute uspio preokrenuti - Aissa Mandi je glavom zabio za 1-1 u 34. minuti, a u 37. je branič Reala Nacho sam ugurao loptu u mrežu.

U 52. minuti izjednačio je Sergio Ramos, a u 59. minuti Marco Asensio opet zabija za novo vodstvo Reala. U 65. minuti konačno se u strijelce upisuje i Cristiano Ronaldo, no Betis se nije predavao pa je u 85. minuti na 3-4 smanjio Sergio Leon. Konačnih 5-3 postavio je Karim Benzema u sudačkoj nadoknadi.

Luka Modrić ostao je na klupi Reala, dok je Mateo Kovačić odigrao cijelu utakmicu.

Realu se sredinom prvog dijela ozlijedio lijevi branič Marcelo, koji bi mogao izostati s uzvrata osmine finala Lige prvaka protiv PSG-a u Parizu.

U ranije odigranom susretu Espanyol i Villarreal su odigrali 1-1. Rodri Hernández (25) je doveo goste u vodstvo, a pet minuta prije kraja Granero je spasio Espanyol poraza.