Jedinstvena kadetska liga

Kadeti Zadra upisali uvjerljivu pobjedu nad Pazinom

Kadeti Zadra u 11. su kolu Jedinstvene kadetske lige upisali svoju 6. pobjedu. S rezultatom 73-56 bili su bolji od svojih vršnjaka iz Pazina

Prvo poluvrijeme, koje je okončano prednošću Zadra 27-23, proteklo je u dosta izjednačenoj igri, a Zadar je trasirao put ka pobjedi početkom treće četvrtine kada je pri zaostatku 27-28 ubacio u brzinu više. Gabrijel Majica, Valon Osmanović, Luka Meštrić i Dino Ninčević napravili su seriju 12-2 kojom je domaćin stigao do vodstva 39-30.

Niko Manojlović postigao je koš za prvo dvoznamenkasto vodstvo Zadra 46-35, a najveće vodstvo ostvareno je tricom Dina Ninčevića za čak 65-40!

Na koncu zaslužena pobjeda s rezultatom 73-56 i nova dva boda na kontu mladih Zadrana koji se sada s omjerom 6-5 nalaze na četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice. Ispred njih se nalaze Split, Cedevita i Cibona.

Najefikasniji u redovima pobjedničke momčadi bio je Luka Meštrić s 23 koša, 13 je dodao Gabrijel Majica, a 12 Niko Manojlović.