Jedinstvena kadetska liga

Kadeti Zadra nemoćni protiv Splita

Mate Krezić

Nastavak Jedinstvene kadetske lige donio je u dvorani broj tri na Višnjiku ogled između kadeta KK Zadar i Splita

Očekivano su do pobjede rezultatom 68:101 stigli igrači momčadi s Gripa. Već nakon deset odigranih minuta bilo je 14:33 za goste čime je susret praktički već bio riješen.

Stečeno vodstvo održali su i u drugoj dionici te su na poluvremenu igrači Splita vodili 36:54.

Prednost su još i povećali u sljedećih deset minuta te su na ulasku u zadnji period bili u vodstvu 52:84.

Ništa značajnije nije se dogodilo u posljednjoj četvrtini te su Splićani slavili s ranije spomenutim rezultatom.

Kod Zadra Luka Meštrić postigao je 19 koševa a Karlo Kovačević 13. Sedam pobjeda i devet poraza učinak je mladih Zadrana u do sada odigranih šesnaest kola.