ritmička gimnastika

Zadarske Sirene potvrdile odlične rezultate na završnici Kupa Hrvatske!

U subotu je u Poreču održana Završnica Kupa Hrvatske u ritmičkoj gimnastici. Na natjecanju je sudjelovalo 14 klubova iz Zagreba, Varaždina, Šibenika, Splita, Trogira, Pule, Poreča i Zadra, koje su pravo nastupa na Završnici Kupa osigurale visokim plasmanom na regionalnom natjecanju

Na natjecanju je sudjelovalo ukupno 118 gimnastičarki u kategorijama mini, mlađe kadetkinje, kadetkinje, juniorke i seniorke. KRG "Sirena" predstavilo je 14 gimnastičarki, među kojima su najbolje rezultate ostvarile Noemi Deanne Marcikić osvojivši srebrnu medalju u kategoriji mini, Stella Patrk koja je osvojila zlatnu i Vita Franov koja je osvojila brončanu medalju u kategoriji mlađih kadetkinja. Djevojčice su nastupile pod vodstvom trenerica Anje Smoljan i Nere Krezić.