Sport

tko će se prijaviti?

KK Zadar napokon raspisao natječaj za voditelja marketinga i odnosa s javnošću

KK Zadar

Na službenoj stranici Košarkaškog kluba Zadar, objavljena je informacija kako je klub izdao natječaj u kojem traži osobu za voditelja marketinga i odnosa s javnošću.

Košarkaški klub Zadar sportsko dioničko društvo za obavljanje sportskih djelatnosti

Obala kralja Tomislava 1

23 000 Zadar

Objavljuje natječaj za radno mjesto

Voditelj marketinga i odnosa sa javnošću

Rok prijave: 22.08.2018.

Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.

Opis posla

- predlaže strategiju marketinga, izrađuje godišnji marketinški plan te upravlja, koordinira i kontrolira marketinške aktivnosti
- direktno surađuje sa direktorom Društva u cilju unaprjeđenja marketinških aktivnosti
- organizira i provodi aktivnosti istraživanja i analize tržišta i konkurencije
- oblikuje, planira i prati kalendar svih marketinških aktivnosti
- po naputku direktora Društva definira marketinški budžet te planira i kontrolira sve troškove marketinških aktivnosti
- samostalno vodi bitne marketinške projekte te izvještava direktora Društva o tome
- koordinira promotivne aktivnosti u medijima i na društvenim mrežama te surađuje sa drugim marketinškim agencijama
- kontinuirano izvještava (mjesečno, kvartalno, godišnje) upravu o rezultatima marketinških akcija, provedbi istih

- koordinira rad klupskog Fan shopa i Web shopa

- održava klupsku Web stranicu

- organizira konferencije za medije

Uvjeti

- VŠS / VSS
- minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
- iskustvo u upravljanju timovima
- iskustvo u upravljanju projektima
- iskustvo oglašavanja na internetu i društvenim mrežama
- izvrsno poznavanje trendova u marketingu
- poznavanje tehnika i principa uspješnog oglašavanja
- visoko razvijene prezentacijske, komunikacijske i koordinacijske vještine
- kreativnost, organiziranost, samoinicijativnost i visoka motiviranost
- aktivno služenje engleskim jezikom u govoru i pismu
- izvrsno poznavanje rada na računalu (MS Office alati) i služenje bazama podataka
- vozačka dozvola B kategorije

Kandidati su dužni priložiti motivacijsko pismo.

Sa odabranim kandidatom sklapa se ugovor na određeno vrijeme sa mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno. Probni rok 6 mjeseci.

Ako se prepoznajete u navedenim uvjetima, pozivamo Vas da se na natječaj prijavite do 22.08.2018. godine na adresu

KK Zadar s.d.d.

( ZA NATJEČAJ )

Reci što misliš!