nogomet, druga hnl

Nogometaši Zadra još jednom prosuli dva boda u završnici

Antonio Pejić / NK Zadar

Nogometaši Zadra na svojim su Stanovima odigrali 1-1 protiv Međimurja i tako zaključili jesenski dio prvenstva

Opet su Zadrani imali sva tri boda u svojim rukama sve do posljednjih trenutaka susreta. Naime, domaću je momčad u 62. minuti u vodstvo doveo Vinko Petković pogotkom na asistenciju Kristijana Jurića. S minimalnih 1-0 dočekala se završnica susreta gdje je uslijedio hladan tuš.

Matteo Pranić ostao je ležati na rubu protivničkog kaznenog prostora, no sudac nije prekidao igru, niti je protivnik u duhu fair-playa izbacio loptu iz igre, pa se Mario Munivrana time okoristio iz kontranapada u 90. minuti postigao izjednačujući pogodak.

Napomenimo i kako su igru Zadra, zbog zadobivenih ozlijeda, napustila dva ponajbolja igrača - Antonio Repić u 34. te Dragan Župan u 61. minuti.

Nogometaši Krešimira Sunare tako su zimsku pauzu dočekali na 7. mjestu prvenstvene ljestvice.