čestitamo!

Veliki uspjeh zadarskih sportaša s invaliditetom na natjecanju u Poreču

U Poreču su od 16. do 18. studenoga 2018. godine održane Sportsko rekreativne igre državne razine za osobe s invaliditetom i Državno natjecanje u šahu za osobe s invaliditetom.

20 članova Udruge HVIDR-a Zadar nastupilo je za Sportski savez osoba s invaliditetom Zadarske županije u kategorijama: šah, viseća kuglana, boćanje i elektronski pikado.

Boćari, koji su nastupili u parovima (Marinko Klanac, Joso Šimičević)  i u trojkama (Dušan Gavran, Branko Gospić i Davor Bevanda), osvojili su zlatne i brončane medalje te 2 pehara, za 1. i 3. mjesto u ekipnom plasmanu.

c8d7e15cfdb843f288873ee15163e92c.jpg?v=1Srebrne medalje i pehar u ekipnom plasmanu je osvojila ekipa pikada (Renato Dunat, Davor Magaš, Saša Grdović i Berislav Maričić), a u pojedinačnom plasmanu iz elektronskog pikada 2. mjesto je osvojio Berislav Maričić.

U brojnoj i jakoj ovogodišnjoj konkurenciji, zadarski natjecatelji iz disciplina šah i viseća kuglana vratili su se bez medalja, ali obogaćeni novim iskustvima i prijateljstvima.

Čestitamo svima i želimo još puno uspjeha!