Diadora u županijskom derbiju u produžetku slavila protiv Sukošana

KK Diadora

Županijski derbi devetog kola Druge lige na Bilom brigu igrali su košarkaši Diadore i Sukošana.

Do pobjede je nakon produžetka rezultatom 88:83 stigla Diadora.

Sukošan je bolje otvorio utakmicu te je nakon četiri minute bio u vodstvu 3:9, nešto kasnije dečki s Ruševca imali su prednost 8:16. Prva četvrtina završila je vodstvom gostiju 13:20.

Dvocifrenu prednost imali su Sukošanci u trinaestoj minuti (17:27) dok su na poluvremenu vodili 29:40.

Približila se Diadora sredinom treće dionice na 44:49 dok je na ulasku u zadnji period bilo 52:56 za Sukošan.

Četiri minute prije kraja gosti su vodili 59:73, vratili su se domaćini kada se malo tko nadao te je nakon četrdeset odigranih minuta bilo 78:78.

Produžetak je pripao Diadori i slavlje ranije spomenutim rezultatom. Mario Pešut predvodio ih je do nova dva boda s 26 koševa, Segarić je dodao 19 a Zrilić 15.