košarka

Sonik Puntamika uvjerljiva protiv riječkog Kvarnera

Bojan Bogdanić

Veliku pobjedu u Jazinama ostvarili su igrači Sonika Puntamike rezultatom 108:85 protiv KK Kvarnera.

Već su se domaćini nakon 5 minuta u prvoj četvrtini odvojili na dvoznamenkastu prednost (21:10) ,da bi rezultat na kraju iste glasio 26:22.

Dominacija Zadrana počinje u drugoj četvrtini u kojoj su zabili 33 koša i vodili 59:40 na poluvremenu. U 25 minuti utakmice je velikih +30 za domaćine (75:45) ,a na ulazu u posljednju dionicu rezultat je bio 86:57.

Zadnja četvrtina je bila samo formalnost ,završni rezultat glasi 108:85.

Najbolji pojedinci kod domaćina su bili Filip Jošić sa 21 poenom (7 trica), Marko Atelj sa 16, te Dino Palčić koji je ponovno bio na rubu triple-double učinka sa 12 poena,13 asistencija i 9 skokova.

Kod gostiju najučinkovitiji Matija Bilalović sa 31 i Luka Vucić sa 26.

Iduće kolo igrači Sonik Puntamike igraju protiv KK Agrodalma u “Sportskoj dvorani Peščenica”.