judo, memorijal „Mario Zebić“

Zadarski judaši i judašice u Kaštelima osvojili dvije zlatne, tri srebrne i jednu brončanu medalju

U subotu, 11. svibnja 2019. u Kaštelima je održan međunarodni memorijalni judo turnir „Mario Zebić" na kojem je nastupilo 340 natjecatelja iz 23 kluba.

Natjecalo se u uzrastima mlađih dječaka i djevojčica, dječaka i djevojčica u uzrastu mlađih kadeta i mlađih kadetkinja te u uzrastu kadeta i kadetkinja.

Judo klub Zadar je na ovom natjecanju nastupio sa 10 natjecatelja predvođenih trenerima Antom Zankijem i Draganom Kneževićem. Mladi zadarski judaši i judašice su ukupno osvojili dvije zlatne, tri srebrne i jednu brončanu medalju.

U kategoriji dječaka i djevojčica do 10 godina, Dukić Petar je osvojio srebrno odličje dok je Armin Brčković osvojio brončano odličje.

U kategoriji dječaka i djevojčica do 14 godina Augustina Mihatov je osvojila zlatno a Ena Knez i Fabijan Dražić su osvojili srebrna odličja.

U kategoriji mlađih kadeta i mlađih kadetkinja, Zekanović Nora je osvojila zlatno odličje.

Za judo klub Zadar još su nastupili Josip Klarin, Niko Radulović, Poldo Novaković i David Šokota.