Sport

fešta od košarke

Objavljen je raspored završnica PH za muške mlađe kategorije u Zadru

Objavljen je raspored završnica PH za muške mlađe kategorije u Zadru
KK Zadar

Završnice Prvenstava Hrvatske za juniore, kadete, pretkadete i dječake igraju se od 23. do 26. svibnja, a u Višnjiku će se održati i vrlo zanimljiva predavanja.

Kruna sezone svih muških mlađih dobnih natjecanja – završnice Prvenstava Hrvatske - nas očekuje od 23. do 26. svibnja u Zadru.

U rasporedu svakako valja obratiti pažnju i na vrijedne dodatne sadržaje otvorene svima koji žele nadograditi svoje znanje. Naime, u Višnjiku je 24. svibnja od 14,00 do 17,00 sati na rasporedu predavanje prof.dr.sc. Slavka Trninića o sustavu cjelovitog razvoja igrača od 8. do 19. godine života. Nastavak je to uvodnog predavanja održanog na završnici Kupa „Krešimir Ćosić“ u Splitu, a koje je imalo odlične odjeke. Posljednjeg dana završnica, 26. svibnja s početkom u 9:15 predavanje na temu trenažnog procesa reprezentacija će imati treneri „medaljaških“ reprezentacija, Milan Karakaš trener zlatne U16 reprezentacije te Damir Rajković, trener srebrnih U20 reprezentativaca s prošlog Europskog prvenstva.

Sam završni turnir Prvenstva Hrvatske za dječake, pretkadete, kadete i juniore će se održati od 23. do 26. svibnja 2019. u Zadru, u dvorani „Krešimir Ćosić“(dvorana 3 i velika dvorana), a predavanja u press centru Višnjika.

Temeljem plasmana na Poluzavršnim turnirima te Propozicija natjecanja, na Završnom turniru sudjeluju:

Dječaci:

KK Cedevita (prvoplasirani skupine A)
KK Zadar (prvoplasirani skupine B)
KK Stoja (drugoplasirani skupine A)
KK Vrijednosnice Osijek (drugoplasirani skupine B)

Pretkadeti:

KK Cibona (prvoplasirani skupine A)
KK Cedevita (prvoplasirani skupine B)
KK Stoja (drugoplasirani skupine A)
KK Zadar (drugoplasirani skupine B)

Kadeti:

KK Cibona (prvoplasirani JKL)
KK Cedevita (drugoplasirani JKL)
KK Zadar (trećeplasirani JKL)
KK Split (četvrtoplasirani JKL)

Juniori:

KK Cibona (prvoplasirani skupine A)
KK Cedevita (prvoplasirani skupine B)
KK Zadar (drugoplasirani skupine A)
KK Split (drugoplasirani skupine B)

RASPORED NATJECANJA:

23. svibanj 2019. (četvrtak)

Dvorana 3

13:00    PRETKADETI Polufinale 1   KK Cibona – KK Zadar
15:15    PRETKADETI Polufinale 2   KK Cedevita – KK Stoja

Velika dvorana

17:30    JUNIORI Polufinale 1         KK Cibona – KK Split
19:45    JUNIORI Polufinale 2         KK Cedevita – KK Zadar

24. svibanj 2019. (petak)

Velika dvorana

10:00    PRETKADETI za 3. mjesto – poraženi para 1-4 protiv poraženog para 2-3
12:15    PRETKADETI za 1. mjesto – pobjednik para 1-4 protiv pobjednika para 2-3
17:00    JUNIORI za 3. mjesto – poraženi para 1-4 protiv poraženog para 2-3
19:15    JUNIORI za 1. mjesto – pobjednik para 1-4 protiv pobjednika para 2-3

Press centar

14:00 – 17:00 – predavanje prof.dr.sc. Slavko Trninić

25. svibanj 2019. (subota)

9:30     polaganje cvijeća povodom 24. godišnjice smrti Krešimira Ćosića

Dvorana 3

13:00    DJEČACI polufinale 1   KK Cedevita – KK Vrijednosnice Osijek
15:15    DJEČACI polufinale 2   KA Zadar – KK Stoja
 
Velika dvorana

17:30    KADETI polufinale 1   KK Cibona – KK Split
19:45    KADETI polufinale 2   KK Cedevita – KK Zadar

26. svibanj 2019. (nedjelja)

Press centar

9:15 – 11:15  Predavanje Damira Rajkovića i Milana Karakaša

Dvorana 3

11:15    DJEČACI za 3. mjesto – poraženi para 1-4 protiv poraženog para 2-3
13:30    DJEČACI za 1. mjesto – pobjednik para 1-4 protiv pobjednika para 2-3

Velika dvorana

15:45    KADETI za 3. mjesto – poraženi para 1-4 protiv poraženog para 2-3
18:00    KADETI za 1. mjesto – pobjednik para 1-4 protiv pobjednika para 2-3

Reci što misliš!