Nogomet, Treća HNL

Nogometaši Zadra slavili u Stanovima, Primorac s tri boda iz Vodica

U 7. kolu nogometaši Zadra su na Stanovima dočekali Jadran te su slavili nakon devedeset minuta igre 2:0.

Zadar je bolje ušao u utakmicu i prvi opasno zaprijetio preko Župana ali Marko Čagalj je siguran.

Par minuta poslije Župan je ipak zatresao mrežu za 1-0 dominantnijih Zadrana. U 40. minuti prilika za goste ali je odličnom intervencijom Pinčić spasio domaćine. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 1-0.

Početak drugog dijela bez većih prilika. Prva velika šansa za goste u 67. minuti ali veliki promašaj gostiju ostavlja Zadrane u vodstvu.

Jadran je zadnjih 20 minuta pokušavao doći do izjednačujućeg gola, ali im je Luka Zdrilić ugasio sve nade pogotkom u 89. minuti. Završni rezultat glasio je 2-0.

Drugi županijski predstavnik odnosi tri boda iz zanimljive utakmice u Vodicama. Primorac Biograd slavio je sa 4-2.

Iduće kolo Primorac dočekuje Junaka, dok će Zadar gostovati kod Uskoka.